VšĮ „Musė maišė“ yra pelno nesiekianti organizacija, kuri siekia tenkinti viešuosius interesus, teikdama kokybišką ir atitinkantį vaiko poreikius ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą; puoselėti vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymosi ir socializacijos sėkmę, tinkamą brandumą mokyklai; kurti saugias vaikų ugdymo sąlygas, skatinančias pasitikėjimą, savarankiškumą ir atvirumą.

Vilniuje, Žvėryno rajone, įkurtas lopšelis-darželis  „Ademilis“ veikia kaip ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaiga. Ikimokykliniame amžiuje sukaupta emocinė patirtis lemia tolesnį žmogaus gyvenimą, todėl stengiamės sudaryti sąlygas įvairių vaiko poreikių tenkinimui, kad vaikui būtų gera, kad jis jaustųsi laimingas, gyvendamas „čia ir dabar“.

Darželis „Ademilis“ įrengtas taip, kad vaikučiai jaustųsi tarsi namuose. Jauki aplinka, nuosavas kiemelis, kuriame mažyliai praleis daug laiko, padės jiems mažiau ilgėtis tėvelių. Tai puiki vieta praleisti laiką Jūsų vaikui draugų ir rūpestingų auklėtojų apsuptyje.

 

Darželio steigėja Deimantė Stagniūnienė:

Esu dviejų nuostabių vaikučių mama, trokštanti, kad vaikai augtų ir ugdytųsi tokioje aplinkoje, kurioje jaustųsi saugūs ir mylimi. Todėl darželis „Ademilis“ yra ne verslo projektas, o antri namai mūsų ir Jūsų vaikams. Darželio pavadinimas ir kilo iš mūsų vaikučių vardų – jie ir bus pirmieji „Ademilio“ gyventojai bei Jūsų vaikučių draugai.
Parašyite mums!

TURITE KLAUSIMŲ? PARAŠYKITE MUMS!

info@ademilis.lt

Mūsų draugai

MŪSŲ DRAUGAI